DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

proszek do zmywarki ekologiczny

22.99 zł

  • 0.6kg
  • 1.2kg
Czas dostawy: 1-2 dni

Ekologiczny zamiennik tabletek do zmywarki. Formuła proszku, (a nie tabletek), sprawia, że zmywanie naczyń jest o wiele bardziej skuteczne - działa szybciej i nie ma obawy, że całość detergentu nie rozpuści się. Dodatkowo, proszek nie wymaga zastosowania polimerów do formowania kapsułki. Polimery to nierozpuszczalne w środowisku substancje które szkodzą naturze, czym nie musisz się martwić, stosując Proszek do zmywarki BALJA.

Proszek jest bardzo wydajny!
Składniki wykorzystane w proszku to substancje mineralne występujące w naturze oraz dodatki pochodzenia roślinnego jak zastosowany fosfanian, który jest wyciągiem z korzenia lukrecji i doskonale wiąże cząsteczki brudu i wspomaga ich usuwanie.

Proszek zamknęliśmy w opakowaniu, które w całości nadaje się do recyklingu. Specjalna tekturowa miarka sprawi, że zawsze użyjesz odpowiedniej ilości produktu. W ten sposób nie korzystasz z kolejnej plastikowej miarki, która może zaśmiecać środowisko.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Masa netto: 600 g (ok. 30 cykli zmywań) lub 1,2 kg (ok. 60 cykli zmywań)

Skład: cytrynian sodu, wodorowęglan sodu, 10-15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), krzemian sodu, węglan sodu, <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne, <2% fosfaniany, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna).

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj