ZIMOWA WYPRZEDAŻ TRWA !!

Balony z naturalnej, certyfikowanej gumy. Zestaw 24 szt.

Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Fair Squared

Opis

Zestaw kolorowych 24. balonów z naturalnej gumy z certyfikatami FAIR RUBBER oraz FSC.

Unikalne balony z naturalnej, certyfikowanej gumy, pochodzącej ze sprawiedliwego handlu.

W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, naturalna guma wykonana z mleka pochodzącego z drzewa kauczukowego jest naturalnym materiałem odnawialnym, który ponadto jest biodegradowalny. Co więcej, drzewa kauczukowe są w stanie przechowywać wielokrotność dwutlenku węgla w porównaniu do drzew z lasów deszczowych.

Produkt wegański.

Ilość: 24 szt.
Obwód
: 90 cm.
Opakowanie: papier + folia.

O certyfikacie Fair Trade:
Fairtrade International, krótko FLO, jest centralną organizacją narodowych organizacji Fairtrade. Organizacja została założona w roku 1997 w Bonn, z zamiarem połączenia wielu różnych marek i norm uczciwego handlu.
FLO składa się z dwóch gałęzi: FLO e.V. opracowuje warunki i zasady, które muszą być spełnione, żeby otrzymać certyfikację Fairtrade. FLO-CerT (FLO certyfikacja) kontroluje dotrzymanie tych zasad. To jest ważne, by zapewnić, że naprawdę “fair” jest w tym, za czym “fair” stoi.

Międzynarodowy system Fairtrade składa się dzisiaj z trzech sieci producentów, 25 narodowych organizacji Fairtrade, FLO e.V. i FLO-CERT. Organizacje Fairtrade przyznają znak jakości w poszczególnym kraju. W Niemczech jest to na przykład TransFair e.V., w Szwajcarii fundacja Max Havelaar i w Austrii Fairtrade Austria. Sieci producentów reprezentują wiele różnych grup producentów w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji (CLAC: Coordinadora Latinoamericana y del Caribe de Comercio Justo, AFN: African Fairtrade Network und NAP: Network of Asian Producers).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl