DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

Kubek składany Pocket Ink

64.99 zł

Czas dostawy: 1-2 dni

Składany kubek Stojo to nowy wymiar kubka wielorazowego. Łączy w sobie wszystkie cechy jakie powinien mieć kubek idealny:

  • jest szczelny
  • zajmuje mało miejsca
  • jest bezpieczny w kontakcie z żywnością
  • łatwy w myciu
  • wygodny
  • cieszy z użytkowania

Szczelność

Składane kubki Stojo są szczelne. Po zakończeniu picia, złóż kubek, włóż zatyczkę i wrzuć do torby. Żaden inny kubek wielokrotnego użytku nie zapewnia takiego poziomu wygody.

Składany, kompaktowy i wygodny

Produkty Stojo zostały zaprojektowane w celu połączenia prostoty i wygody, dlatego stworzyliśmy kubek do kawy wielokrotnego użytku, który składa się w dysk o wysokości mniejszej niż 3 cm. Oznacza to, że Stojo zmieścisz w kieszeni, plecaku, torebce lub bagażu. Nie jest to możliwe w przypadku innych jednorazowych kubków lub kubków do kawy wielokrotnego użytku.

Bezpieczny w kontakcie z żywnością

Stojo jest wykonany z najlepszych i najbezpieczniejszych dostępnych materiałów, jest równie ważne. Oznacza to, że każdy Stojo jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak silikon spożywczy, który wyklucza ftalany, kleje i BPA.

Dwufunkcyjna osłonka termiczna

Najlepsze kubki wielokrotnego użytku mają wiele zastosowań. Zawarliśmy izolowaną osłonkę, aby chronić Twoje cenne dłonie od wszystkiego, począwszy od gorącej kawy po mrożoną herbatę. Osłonka zapewnia również strukturę kubka Stojo, dzięki czemu łatwiej chwycić go w trakcie podróży pociągiem i długich spacerów po plaży. Odwróć ją do góry nogami, to zapobiegnie przewróceniu się Twojego Stojo.


Pojemność: 355 ml

Średnica: 8,9 cm

Wysokość po rozłożeniu: 12,7 cm

Wysokość po złożeniu: 5 cm

Waga: 113 g

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj