DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

Nabłyszczasz do zmywarki 500 ml

18.49 zł

Czas dostawy: 1-2 dni

Naturalny wegański i biodegrowalny nabłyszczacz do zmywarek Sonett to skuteczny produkt do użytku w zmywarkach domowych. Posiada w składzie wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, bez dodatku składników petrochemicznych. 

Sulfonowany olej rycynowy, alkohol i cukrowe środki powierzchniowo czynne redukują napięcie powierzchniowe wody, co ułatwia spływanie wody z naczyń w końcowej fazie zmywania.

Przeznaczenie: Odpowiedni do wszystkich zmywarek stosowanych w gospodarstwach domowych, razem z innymi środkami Sonett przeznaczonymi do zastosowania w zmywarkach: proszkiem do zmywarki, tabletkami do zmywarki oraz solą regenerującą do zmywarek.

Dozowanie: Wypełnij zbiornik na nabłyszczasz w zmywarce. Regularnie uzupełniaj ilość nabłyszczacza w zbiorniku. Ustawienia (dla zmywarek z sześciostopniową skalą): przeciętnie między 3 a 4.

Ważne: Jeśli na umytych naczyniach pozostają smugi, to oznacza, że użyto zbyt dużo nabłyszczacza. Jeśli na umytych naczyniach pojawiają się pojedyncze białawe osady kamienia, należy zwiększyć ilość nabłyszczacza.

Skład: Sulfonowany olej rycynowy 15–30%, alkohol roślinny (etanol) 5–15%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 1–5%, dodatki balsamiczne z certyfikowanych upraw ekologicznych/ ze zbiorów roślin dziko rosnących <1%, woda wirowana do 100%.

Certyfikaty: EcoControl, Ecogarantie, Vegan Society

Gęstość: (20 °C) około 0.99 g / cm³

Wartość pH: (20 °C, 5 g / l H2O) około 6–7


Waga: 500 ml

Opakowanie: PE w 100% z recyclingu

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj