DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

Nappy Fresh - dodatek do proszku do prania pieluch 500 g

18.99 zł

Czas dostawy: 1-2 dni

Nappy Fresh to dodatek do proszku do prania pieluch wielorazowych, ręczników, bielizny, podpasek wielorazowych oraz innych tekstyliów.

Działa odświeżająco i neutralizująco, jest skuteczny już w 40 stopniach C. Czyści i usuwa plamy poprzez uwalnianie aktywnego tlenu. 

Nappy Fresh nie zawiera fosforanów, substancji petrochemicznych, syntetycznych substancji zapachowych ani konserwantów. Zapewnia skuteczne działanie już w 40 stopniach. Nie powoduje "zatłuszczenia" włókien, gdyż nie ma w swoim składzie mydła ani olejów pochodzenia roślinnego, czyli głównej przyczyny obniżenia chłonności pieluszek i podpasek wielorazowych. Jest niebiologiczny,
Opakowanie nadaje się do całkowitego recyklingu.

Jak używać proszku Nappy Fresh?

  • Pranie w pralkach automatycznych:
    1 łyżka jako dodatek do zwykłej ilości detergentu.
  • Pranie ręczne:
    1 łyżka Nappy Fresh na każde 5 litrów wody jako dodatek do zwykłej ilości detergentu.
  • Namaczanie:
    Do plastikowego wiaderka należy dodać 1 łyżkę Nappy Fresh na każde 5 litrów letniej wody i dokładnie rozpuść. Namaczać należy na noc lub na co najmniej dwie godziny. Następnie namaczane ubrania lub pieluszki należy wypłukać w zimnej wodzie. Dla najlepszego efektu należy codziennie sporządzać świeży roztwór.

UWAGA: Zawsze należy przestrzegać zaleceń producenta umieszczonych na ubraniach oraz wskazówek dotyczących używanego detergentu.

Opakowanie: 500 g
Skład Nappy Fresh:
 Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agents, Anionic Surfactant, Polycarboxilates, T.A.E.D Activator

Certyfikaty:

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj