sprawdź zakładkę PROMOCJE i kup prezenty w niższej cenie już dziś !!

Lune po francusku oznacza księżyc. Nasze herbaty są połączeniem holistycznego podejścia do zdrowia, piękna i sztuki oraz miłości do natury. Uważamy, że to dostrzeganie piękna w małych rzeczach i celebracja małych rytuałów kryją w sobie najwięcej magii. Naszą misją jest wprowadzenie magii, piękna i uważności do Twojego codziennego życia.

Lune Tea to nowoczesne wydanie tego, co praktykowane jest od lat w Ajurwedzie, czy też tradycyjnej medycynie chińskiej (TCM). Pragniemy, aby wykreowanie małych rytuałów picia naszych magicznych naparów rozwinęło Twoją uważność, wdzięczność oraz umiejętność bycia tu i teraz.

W Lune Tea liczy się każdy detal, dlatego wszystkie nasze mieszanki przygotowane są zgodnie z poniższymi wartościami:

SZACUNEK DLA NATURY - Lune Tea powstało z miłości do natury. Pragniemy, aby każdy mógł w pełni korzystać z dobrodziejstw natury, czyniąc swoje życie bardziej świadomym, wydajnym i szczęśliwym. Wszystko to w zgodzie z filozofią slow life oraz chroniąc Matkę Naturę przed negatywnymi skutkami nadmiernego konsumpcjonizmu. Staramy się minimalizować zużycie plastiku na każdym etapie - od procesu produkcji do wysyłki produktów. Nasze tekturowe opakowania* na herbaty zostały zaprojektowane z troską o każdy szczegół, tak aby po zużyciu, mogły służyć do przechowywania innych produktów, nadając im drugie życie.

* Wszystkie nasze herbaty są pakowane próżniowo, w szczelne opakowania - to jedyna możliwość zachowania świeżości na długo. Wnętrze opakowania pokryte jest cienką warstwą folii, która chroni mieszanki przed dostępem powietrza. Z tego względu opakowania nie są w 100% biodegradowalne.

TYLKO NAJLEPSZE SKŁADNIKI - Zgodnie z naszą filozofią mniej znaczy więcej, dlatego stawiamy tylko na te składniki, które naturalnie występują w naturze. Wszystkie nasze mieszanki posiadają w 100% naturalne składy - nie znajdziesz tam żadnych sztucznych aromatów oraz polepszaczy smaku, dzięki czemu poznasz smak prawdziwej natury. Bazujemy na wysokiej jakości herbatach, ziołach oraz adaptogenach, których pozytywne działanie ma swoje poparcie w badaniach naukowych. Większość składników, których używamy pochodzi z certyfikowanych upraw organicznych, czyli takich, które regularnie poddawane są kontrolom na zawartość sztucznych substancji.

MADE IN POLAND - Wszystkie składniki naszych produktów pozyskujemy z miejsc, gdzie naturalnie występują, a więc głównie z Polski, Chin oraz Indii. Tylko to może zapewnić najlepszą jakość oraz smak surowca. Jednak wszystkie inne procesy, w tym projekt produktu, czy kompozycja mieszanek odbywają się w Polsce. Konfekcjonowanie naszych produktów odbywa się w małej, rodzinnej manufakturze zielarskiej.

SAMOŚWIADOMOŚĆ - Lune Tea to pomost pomiędzy magią alchemii i natury, a codziennymi potrzebami każdego z nas. Nie jest to lekarstwo na problemy XXI wieku. Pragniemy, abyś poprzez świadome wybory, odżywianie oraz dbanie o swoje ciało, duszę i umysł, nigdy nie musiał sięgać po lekarstwa. Wykreowanie specjalnych rytuałów z Lune Tea pomoże Ci zmaksymalizować działanie tych magicznych naparów. Niezwykła moc płynąca z natury połączona z wewnętrznym spokojem i samoświadomością pozwoli wydobyć Twoją wewnętrzną siłę.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.