DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

ReSpiin koszyk z trawy morskiej i juty Grey duży

42.99 zł

Czas dostawy: 1-2 dni

Chcemy zaprezentować Ci pięknie, ręcznie wykonane dodatki z naturalnych materiałów brytyjskiej marki ReSpiin. Cała kolekcja akcesoriów będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrz dla osób które cenią sobie produkty tworzone w sposób odpowiedzialny, życie w zgodzie z przyrodą oraz dla fanów stylu boho.

Mały, płytki kosz z trawy morskiej z płaskim dnem, wykończony szarą krawędzią z juty z naszytą mała metka z materiału ReSpiin.

Ręcznie wykonane odpowiedzialnie w Bangladeszu. Zarówno trawa morska, jak i juta są naturalnie odnawialnymi i trwałymi materiałami.

Sposób dbania: wystarczy przetrzeć ściereczką lub wytrzepać.

Przybliżony wymiar: 8.5 cm x 21 cm


Materiał: Trawa morska rośnie bardzo szybko w płytkiej słonej wodzie wzdłuż wybrzeży i rzek. Dojrzała trawa jest ręcznie cięta i suszona na słońcu, a następnie ręcznie skręcana i tkana. Suszona trawa morska jest trwała i odporna na wilgoć.

Rośliny jutowe są łatwe w uprawie, mają wysoką wydajność na akr i, w przeciwieństwie do bawełny, mają niewielkie zapotrzebowanie na pestycydy i nawozy. Juta rośnie w porze deszczowej w Bangladeszu, która trwa od czerwca do października. Rośliny są gotowe do zbioru w ciągu czterech do sześciu miesięcy po zrzuceniu kwiatów.

Rośliny jutowe pomagają oczyścić powietrze. Podczas wzrostu pobierają trzy razy więcej CO2 niż przeciętne drzewo, przekształcając ten CO2 w tlen. Rośliny jutowe również wzbogacają glebę. Ponieważ rośliny te rosną szybko, często stosuje się je w płodozmianie. Liście i korzenie pozostawione po zbiorach wzbogacają glebę w mikroelementy, utrzymując żyzność gleby. Juta jest w 100% biodegradowalna.

Producent koszy w Bangladeszu jest zobowiązany do zapewnienia regularnego zatrudnienia w bezpiecznym i higienicznym środowisku pracy.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj