sprawdź zakładkę PROMOCJE i kup prezenty w niższej cenie już dziś !!

Historia

Historia

Cześć, z tej strony Jagoda, założycielka The Basic Market. Jeszcze w 2018 roku byłam stylistką i na co dzień pracowałam w branży modowej i mediach. Głównym elementem mojego zawodu była praca na planach zdjęciowych gdzie codziennie widziałam jak wyrzuca się kilogramy jednorazówek. Począwszy od cateringu gdzie zużywa się olbrzymie ilości plastikowych opakowań, sztućców, słomek, talerzyków i kubeczków, do make-up’u zużywa się waciki, plastikowe patyczki kosmetyczne, jednorazowe szczoteczki do maskary, można by tak wymieniać w nieskończoność. Niestety olbrzymią ilość plastikowych odpadów mogłam również naliczyć we własnym domu. Tutaj przewagą były plastikowe butelki, opakowania po żywności i kosmetykach.

Małymi krokami zaczęłam zmieniać swoje nawyki. Zakupy z eko-torbą miałam już opanowane, dlatego musiałam iść krok dalej. Inwestycja w biodegradowalny filtr do wody, nie tylko ograniczyła ilość plastikowych śmieci, ale pozwoliła zaoszczędzić trochę pieniędzy. Zmiana kosmetyków na te bez plastikowych opakowań i z naturalnym składem, poprawiła kondycję skóry i włosów. Lista korzyści zmian produktów na ekologiczne i wielokrotnego użytku dla mnie jest bardzo długa, ale niepoliczalna jest korzyść tych zmian dla środowiska.

Teraz chcę do nich przekonać Ciebie. Nie musisz odwracać swojego życia do góry nogami. Wystarczy że małymi krokami będziesz wymieniać w swoim życiu produkty na te biodegradowalne, ekologiczne lub wielokrotnego użytku. Myślę, że sam/sama szybko się przekonasz jak korzystne jest życie przyjazne środowisku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.