DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

O marce Abeego

Kanadyjska marka Abeego już w 2008 opracowała wielorazową owijkę nasączoną woskiem pszczelim, która z powodzeniem zastępuje jednorazowe folie do pakowania żywności.

Założycielką Abeego jest Toni Desrosiers, która jest pasjonatką ekologicznego życia. Dlatego marka Abeego stawia na ekologię i zrównoważony rozwój poprzez następujące kroki:

  • Abeego ratuje pszczoły miodne, dzięki niemarnowaniu żywności. Czy wiesz, że przeciętne gospodarstwo domowe wyrzuca 1/4 jedzenia do śmieci? Wyobraź sobie pozytywny wpływ, jaki mielibyśmy na pszczoły miodne, gdybyśmy dobrze dbali o żywność, którą nam dostarczają
  • Abeego jest całkowicie naturalny. Każdy użyty składnik pochodzi z ziemi i powróci do niej bez śladu.
  • Abeego to zero odpadów. „Odpady” są w rzeczywistości zasobem. Od pierwszego dnia przyjęliśmy zobowiązanie do braku marnotrawstwa i powstały nadmiar wykorzystujemy ponownie.
  • Produkty Abeego są trwałe. Wiemy, że wosk pszczeli jest cenny, dlatego dbamy o jakość i trwałość produktów. 
  • Abeego zużywa minimalną ilość energii do produkcji. Cała produkcja przede wszystkim zasilana jest przez ludzi, z wyjątkiem niesamowitej maszyny do woskowania, która potroiła naszą wydajność przy użyciu tej samej ilości energii.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj