DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

O marce Ajeden

Mała, rodzinna, polska manufaktura Ajeden mieści się na obrzeżach Drawieńskiego Parku Narodowego. To urokliwe gospodarstwo, w którym  czas płynie wolniej, pszczoły zbierają nektar i pyłek z kwiatów, a kozy szukają nieustannie czegoś do zjedzenia.

W ofercie Ajeden znajdziesz ogromny wybór szamponów do włosów w kostce, naturalnych mydeł w kostce, a także hydrolatów, maseł do ciała czy naturalnych olejków. Do tego naturalne sole do kąpieli, maseczki i glinki. Ostatnią nowością od Ajeden jest ekologiczna, uniwersalna pasta do impregnacji drewna na bazie wosku pszczelego i oliwy z oliwek. 

To co wyróżnia produkty Ajeden na tle „sklepowych" to to, że są robione metodą na zimno  oraz to, że bazują na mleku kozim, które cechuje się dużą zawartością tłuszczu, zatem produkty z jego udziałem znakomicie nawilżają, uelastyczniają i regenerują. Mydełka Ajeden nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani zapachów.

Wszystkie produkty pakowane w ekologiczny sposób, czyli w papier i w szkło. Ajeden przygotowuje i wytwarza kosmetyki ręcznie w małych partiach z dbałością o szczegóły i środowisko.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj