DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

O marce AromaLab

Aromalab to dziecko dwójki wspaniałych ludzi: Leszka - przez wiele lat związanego z branżą farmaceutyczną i Elizy - psycholożki w świecie badań i marketingu, z zawodową obsesją na punkcie metodologii, rzetelności pomiaru i trafności wniosków.

Zainteresowanie aromateriapią przekuli w nowoczesne laboratorium oparte o tradycję i wiedzę, gdzie powstają olejki eteryczne i autorskie mieszanki – Blendy. Aromalab oferuje najlepsze, starannie wyselekcjonowane olejki jakości aromaterapeutycznej. Zaopatruje w swoje produkty nie tylko klientów indywidualnych, ale też firmy: producentów naturalnych kosmetyków, czy świec.

Olejki Aromalab produkowane są wyłącznie ze świeżych roślin i powstają w kraju ich naturalnego występowania. Np. olejek z Drzewa Herbacianego sprowadzony został z Australii, Lawendowy z Francji, Cytrynowy z Sycylii itd. Wszystkie olejki są starannie wyselekcjonowane i muszą sprawdzić nasze oczekiwania. 

Do każdego olejku Aromalab dysponuje pełną dokumentacją TDS (Technical Data Sheet), MSDS (Material Safety Data Sheet), certyfikat zgodności IFRA (The International Fragrance Association), a do wybranych także GS/MS (Gas chromatography–mass spectrometry).

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj