DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

Świeca Monoscent VANILLA MSC 120 ml

40.99 zł

Czas dostawy: 1-2 dni

Naturalna świeca rzepakowa Skład Kolonialny jest ręcznie wykonana, w 100% z naturalnego wosku rzepakowego, pozyskiwanego z roślin uprawianych w Europie, który jest przyjazny dla środowiska, w pełni biodegradowalny i nie był testowany na zwierzętach.

NUTA ZAPACHOWA: marzycielska, pociągająca i słodka wanilia z figlarną iskrą w oku, nieśmiało się do Ciebie uśmiecha...

Świecę VANILLA MSC™ możesz palić indywidualnie lub w towarzystwie innych świec MONOSCENT.

Świece MONOSCENT zostały przygotowane w taki sposób, aby same w sobie stanowiły atrakcyjny zapach, ale ich najważniejszym celem jest możliwość swobodnego ich komponowania między sobą.

Stwórz swoją własną kompozycję zapachową - mieszaj świece MONOSCENT. Możesz łączyć je w dwójki, trójki, czwórki lub bawić się ich wielokrotnością. Ilość kombinacji jest ogromna, wszystko zależy od Twojego nastroju i fantazji.

MONOSCENT są dostępne w 4 zapachach – Vanilla, Lime, Black Grape i Cedarwood.

Szczegóły Produktu:

- Świeca 100% naturalny wosk rzepakowy
- drewniany knot
- pojemność 120 ml/4.1 oz.
- opakowanie szklane
- przyjazne środowisku
- około 25 h palenia
- wys. 62,7 mm x średnica 61,5 mm

Warto wiedzieć:

  • Podczas pierwszego palenia świecy pozwól woskowi stopić się, aż do zewnętrznych krawędzi pojemnika. Pełne roztopienie górnej warstwy wosku powoduje uniknięcie tzw. pierścienia pamięci i tunelowania oraz wydobywa maksymalny zapach. Potrzebny czas to około 40 min.
  • Jeśli zależy Ci na utrzymaniu intensywności zapachu swojej świecy, nie przegrzewaj jej, staraj się nie palić jej dłużej niż przez 2 do 3 godzin. Jeśli chcesz używać jej przez dłuższy czas, zgaś świecę po zlecanym czasie i pozostaw wosk do zastygnięcia przed ponownym zapaleniem. Dzięki temu unikniesz także możliwości ewentualnego przechylenia się knota.
  • Nie dotykaj ani nie przenoś świecy podczas jej palenia.

Środki ostrożności:

Nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Przechowuj i używaj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od materiałów łatwopalnych. Zachowaj ostrożność wobec nagrzewającej się świecy. Nie pal do końca, aby uniknąć uszkodzenia słoika.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj