DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Tabletki do zmywarki

Wysyłka w: 1 dni
Cena: 28,99 zł 28.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Sonett

Opis

Sonett tabletki do zmywarek w gospodarstwach domowych. Główne składniki aktywne to węglan sodu, krzemiany i sulfonowany olej rycynowy. Skutecznie usuwają tłuszcz i resztki jedzenia. Tabletki zawierają minerały i składniki organiczne w pełni biodegradowalne i wegańskie. Nie zawierają enzymów, agresywnych chlorowych środków wybielających, fosforanów i dodatków zapachowych.

Przeznaczenie: Wyłącznie do zmywarek z ustawialnym zmiękczaniem wody. Do zmywania naczyń dopuszczonych do zmywania w zmywarkach (dishwasher-proof). Nie stosować do srebra, szkła ołowiowego (kryształowego) i ręcznie malowanej porcelany.

Cytryniany i kwas poliasparaginowy (białko występujące w skorupach ślimaka i małży, ale odtwarzane w procesie petrochemicznym) skutecznie wiążą osady z twardej wody w wodzie wykorzystywanej do zmywania. Składniki te są całkowicie biodegradowalne. Ważne: Należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce tak, jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości.

Dozowanie: Przeciętnie zabrudzone naczynia: 1 tabletka na jedno zmywanie. Mocno zabrudzone naczynia: 2 tabletki na jedno zmywanie.

Ważne dla optymalnej skuteczności zmywania: Należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce tak, jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości. Przykład: dla wody o stopniu twardości II (8.4–14° dH/ 15–25° fH), należy ustawić zmiękczacz na stopień III (>14° dH / >25° fH). Należy uwzględnić wskazówki zawarte w instrukcji obsługi zmywarki. Należy także zadbać o to, by w odpowiednich przegródkach zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej i nabłyszczacza.


Skład:
 15-30% cytryniany, soda; 5-15% nadwęglan sodu (wybielacz tlenowy), tetrasodowy glutaminian dioctanu, karboksymetyloinulina, krzemiany, wodorowęglan sodu; 1-5% tenzydy anionowe (siarczanowany olej rycynowy), niejonowe tenzydy cukrowe, glukonian sodu; < 1% olej rzepakowy*, dodatki balsamiczne** z kontrolowanych upraw ekologicznych

Certyfikaty: EcoControl, Ecogarantie, Vegan Society

Waga: 1 tabletka waży około 20 g

Waga opakowania: 25szt - 500 g, 80szt - 1,6 kg

Wartość pH: (20 °C, 5 g/l H2O) okolo 10.5–11


znak uwaga

Uwaga: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Numer firmowego telefonu alarmowego: +49 7555 92950 (od poniedziałku do piątku 8 do 17)

Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym miejscu.

Karton: 100% materiału z recyklingu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl