DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

Worki na śmieci biodegradowalne 100% kompostowane małe: 8L, 10L

11.99 zł

 • 8L
 • 10L
Czas dostawy: 1-2 dni

Worki na śmierci biodegradowalne i w 100% kompostowalne.

StarchBag zostały wyprodukowane w 100% z biopolimeru na bazie skrobi kukurydzianej, która jest w pełni biodegradowalna i kompostowalna w domowych warunkach. Chcieliśmy wykonać worek, który byłby możliwie najprostszy, bez zbędnych dodatków zapachowych czy tasiemek – czysta ekologia. Proces produkcji jest mniej energochłonny i bardziej przyjazny dla środowiska. Po wykorzystaniu woreczek, rozłoży się nawet w 60 dni w warunkach domowego kompostownika lub około kilka miesięcy na wysypisku śmieci.

Worek StarchBag rozpadnie się na biomasę, wodę, oraz dwutlenek węgla, co stanowić będzie pokarm dla organizmów żywych. Z drugiej strony, worek plastikowy rozpadnie się po kilkuset latach na mikroplastik – małe cząsteczki plastiku, które są wyjątkowo szkodliwe.

Worki na śmieci StarchBag:

 • Pojemność 8 L:
  - wymiary worka: 39 X 41 cm (8 litrów)
  - rolka zawiera 25 worków
 • Pojemność 10 L:
  - wymiary worka: 43 X 45 cm (10 litrów)
  - rolka zawiera 25 worków

Zastosowanie:

Do worków StarchBag można wkładać wszystko! Najlepsze rezultaty biodegradacji zaobserwujemy, gdy wypełnimy go organicznymi produktami takimi jak: resztki owoców, warzyw etc. Warto jednak wspomnieć, aby nie wyrzucać do woreczka zbyt dużej ilości płynów. W przeciwnym razie możesz zaobserwować pierwsze oznaki biodegradacji już po kilku dniach.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj