DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 200 zł !!

Szukaj

Żyletki do golenia 5 szt

3.99 zł

Czas dostawy: 1-2 dni
Wysokiej jakości dwustronna żyletka ze stali nierdzewnej Bambaw. Powłoka pokryta jest platyną, co przeciwdziała uczuleniom na skórze. Żyletka pasuje do maszynek Bambaw. Każda żyletka zapakowana jest w osobną bibułkę.

Golenie: Większość z nas to robi. Niestety co roku wyrzucane są miliardy plastikowych maszynek do golenia i wkładów. Nie można ich poddać recyklingowi, ponieważ metal jest osadzony w tworzywie sztucznym. Tak więc cały ten plastik jest spalany lub ląduje w naturze. To katastrofa dla środowiska. Na szczęście są lepsze opcje!

Tradycyjne maszynki do golenia to skuteczna alternatywa dla golenia bez plastiku. Metalowe maszynki do golenia były szeroko stosowane przed masową produkcją maszynek do golenia jednorazowego użytku. Główne firmy zajmujące się goleniem, które miały na myśli tylko zysk, zapomniały o tradycyjnej maszynce do golenia. Mimo to maszynka do golenia z dwoma ostrzami jest teraz najlepszą alternatywą dla maszynek do golenia na wkłady, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jedno ostrze maszynki jest stworzone ze stali nierdzewnej. W ten sposób ostrza można łatwo poddać recyklingowi. Częstotliwość wymiany ostrzy zależy od częstotliwości golenia i rodzaju włosów, może to trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Dzięki jedynemu ostrzu maszynki do golenia golisz włosy blisko skóry, a nie pod nią. To najlepszy sposób, aby uniknąć wrastania włosków i cieszyć się dokładniejszym, długotrwałym goleniem.

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny.

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj